Canva bez tajemnic – kurs podstawowy. Kolejna edycja cyklu szkoleń pn. “Mistrzowie e-marketingu”

W imieniu Marszałka Województwa Opolskiego – Andrzeja Buły oraz Dyrektora Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki – Tomasza Hanzla, serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji cyklu szkoleń pn.: „Mistrzowie e-marketingu”.

Na kolejne spotkanie nowego cyklu zapraszamy w dn. 24.05.2023 r. o godz. 9.00.

Temat szkolenia: Canva bez tajemnic – kurs podstawowy

Dzięki narzędziu “Canva” każdy może tworzyć profesjonalnie wyglądające grafiki do social media i na strony internetowe, zaledwie w kilka minut. Co więcej, w Canvie można też przygotować krótkie wideo reklamowe np. na Instagram Stories, Reels lub TikTok. W jaki sposób to zrobić? Tego dowiedzą się uczestnicy szkolenia.

W czasie szkolenia uczestnicy

• poznają dobre praktyki w zakresie tworzenia grafik reklamowych i prostego wideo poprzez narzędzie https://www.canva.com/
  • dowiedzą się co zrobić́, żeby Wasza grafika wyróżniała się spośród innych i skutecznie przykuwała wzrok.
  • wykonają ćwiczenia, w trakcie których będzie można potrenować swoje umiejętności w praktyce, nawet jeżeli nigdy wcześniej nie zrobili żadnej grafiki!

Szkolenie odbędzie się we współpracy z firmą VR Training. Spotkanie poprowadzi Pan Michał Karmański – teoretyk, praktyk, trener i pasjonat tego, co zawodowo robi. Od ponad 20 lat zajmuje się grafiką reklamową i wydawniczą, fotografią oraz marketingiem. Od kilku lat z powodzeniem i wielkim zaangażowaniem przekazuje tę wiedzę innym.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Spotkanie odbędzie się w formie online. Link z dostępem do szkolenia wyślemy wszystkim zgłoszonym osobom na dzień przed terminem szkolenia.

W celu dokonania rejestracji prosimy o zgłoszenia mailowe na adres: invest@ocrg.opolskie.pl

Ważne! Przed rozpoczęciem szkolenia należy założyć DARMOWE konto w narzędziu  https://www.canva.com/

Program szkolenia Canva bez tajemnic