Coaching grupowy – praca z celem zawodowym

Baza usług, Warsztaty

Opis

Coaching grupowy przewidziany jest dla osób, które zainteresowane są pracą z wybranym przez siebie celem zawodowym. Głównym założeniem spotkań jest motywacja do zmiany i osiągania lepszej skuteczności w działaniu. Każdy uczestnik formułuje własny cel, z którym pracuje w oparciu o materiały coachingowe według podstawowego modelu GROW, uzupełnionego o inne modele W trakcie kolejnych spotkań uczestnicy pracują nad konkretnymi krokami procesu zmiany. Członkowie grupy udzielają sobie nawzajem informacji zwrotnych, wypracowują wspólne rozwiązania, czerpią korzyści wymieniając się doświadczeniami. Głównym celem spotkań jest podnoszenie samoświadomości kadry w organizacji poprzez rozwój osobisty i zawodowy, poznanie wybranych technik służących aktywizowaniu procesu refleksji poprzez coaching grupowy oraz indywidualna praca z celem zawodowym na tle grupy.

U_J.2

Numer usługi

Więcej informacji udziela

Uniwersyteckie Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Uniwersytetu Opolskiego
ul. Grunwaldzka 31, pok. 2,3
tel. (77) 452-70-54
e-mail: transferwiedzy@uni.opole.pl

Masz pytania dotyczące oferty usług dostępnych w Uniwersytecie Opolskim? Skontaktuj się z nami!