Firma INVESTIN Sp. z o.o. organizuje bezpłatne seminaria o tematyce eksportowej

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bezpłatnych seminariów o tematyce eksportowej, organizowanych przez firmę INVESTIN Sp. z o.o.

Wszystkie szkolenia organizowane są w formule online. Najważniejsze informacje oraz linki do zapisów znajdą Państwo poniżej:

Seminarium: Strategia eksportowa firm na runku  towarów i niemieckim – czyli jak sprzedawać towary i usługi w Niemczech
Link: https://brokereksportowy.pl/aktualnosci-glowne/export-gate-strategia-eksportowa-firm-na-rynku-niemieckim-seminarium-15-16-07-2022/
Trener: Łukasz Żak – prawnik, specjalizujący się w zagadnieniach związanych z transgranicznym świadczeniem usług i delegowaniem pracowników, procedurach zatrudniania cudzoziemców, prawie pracy oraz kooperacji międzynarodowej przedsiębiorstw. Od ponad 15 lat wspiera polskie firmy w działaniach na rynkach takich krajów jak Niemcy, Austria, Szwajcaria, Dania, Holandia, Szwecja, Norwegia, Irlandia, Wielka Brytania, Estonia, Finlandia, Czechy i Słowacja. Pomaga również firmom zagranicznym odnaleźć się na rynku polskim. Na co dzień w swojej pracy współpracuje z przedsiębiorcami, jednostkami administracji publicznej oraz organizacjami otoczenia biznesu z kraju i zagranicy.

Seminarium: “Go Canada” – przewodnik po rynku kanadyjskim
Link:  https://brokereksportowy.pl/aktualnosci-glowne/export-gate-go-canada-przewodnik-po-rynku-kanadyjskim-seminarium-22-23-07-2022/
Trener: Rafał Pawlak – jego dotychczasowa kariera związana była z dyplomacją; przez ponad 17 lat pracował w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, z czego ostatnie 5 lat związane były bezpośrednio z obowiązkami na rzecz wsparcia biznesu najpierw jako starszy specjalista w Polskiej Agencji Handlu i Inwestycji a następnie jako kierownik Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Montrealu. Pełnił również funkcję w okresie przygotowania implementacji umowy o wolnym handlu między Kanadą a UE (CETA). Jako niezależny konsultant przygotowywał dla polskich kontrahentów, strategie eksportu i wejścia na rynek USA i Kanady dla sektorów: budowlanego (dachy, drzwi, szkło elewacyjne), kosmetycznego, IT, urządzeń medycznych.

Seminarium: Co o własności intelektualnej trzeba i warto wiedzieć wchodząc na rynki zagraniczne
Link:  https://brokereksportowy.pl/aktualnosci-glowne/export-gate-co-o-wlasnosci-intelektualnej-trzeba-i-warto-wiedziec-wchodzac-na-rynki-zagraniczne-seminarium-29-30-07-2022/
Trener: Jarosław Mirkowski – doktor nauk technicznych. Stworzył i przez kilkanaście lat pełnił funkcję dyrektora departamentu własności intelektualnej u jednego z największych międzynarodowych koncernów elektronicznych gdzie m.in.: nadzorował zespół, który zbudował i utrzymywał portfel IP (od zera do 320+ patentów i wniosków na całym świecie), odpowiadał za udzielanie licencji (analizowanie, przegląd, negocjowanie umów, w szczególności związanych z licencjonowanie IP, zatwierdzanie licencji na oprogramowanie open source), wspierał zespoły inżynierskie i handlowe (w tym doradztwo w zakresie oraz nadzorowanie realizacji zobowiązań licencyjnych, a także pomostowanie w zakresie luka językowa między inżynierami a prawnikami). Od 2014 właściciel podmiotu eksperckiego świadczącego usługi w zakresie zarządzania własnością intelektualną i udzielania licencji, patentów i strategii ochrony własności intelektualnej). W latach 1987-1999 Profesor nadzwyczajny na Politechnice Zielonogórskiej.