Giełda Pracy UO, 31.05.2023, godz. 10.00-14.00

Serdecznie zapraszamy do udziału w XI edycji Giełdy Pracy Uniwersytetu Opolskiego, wydarzenia organizowanego przez Akademickie Centrum Karier prowadzone w ramach Uniwersyteckiego Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Uniwersytetu Opolskiego.

Giełda Pracy odbędzie się 31 maja 2023 roku w budynku głównym przy ul. Oleskiej 48 (korytarz na II piętrze) w godzinach 10:00-14:00.

Wydarzenie realizowane jest z myślą o studentach i absolwentach opolskich szkół wyższych, w szczególności studentów Uniwersytetu Opolskiego. Giełda Pracy jest okazją do nawiązania bezpośredniego kontaktu z pracodawcami i rozmów o możliwościach przyszłej współpracy. Uczestnicy wydarzenia będą mogli zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, staży czy praktyk, a także z najświeższymi trendami na rynku pracy.

Lista firm biorących udział w wydarzeniu zostanie udostępniona w 3. tygodniu maja. Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej i kanałów w social mediach.