Indywidualne konsultacje z zakresu zakładania własnej firmy oraz webinar pt. „Plan Zarządzania Danymi w projektach Horyzontu Europa”

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie zaprasza do udziału w indywidualnych konsultacjach na temat zakładania własnej firmy oraz webinarze poświęconym projektom Horyzontu Europa.

Wszystkie osoby, które planują założenie własnej działalności gospodarczej, mogą wziąć udział w indywidualnych spotkaniach z Magdaleną Ostrowską, kierownik Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości RCIiTT ZUT w Szczecinie. Dyżur ekspercki „Od pomysłu do biznesu, czyli o zakładaniu własnej firmy” będzie miał formułę hybrydową – uczestnik sam zdecyduje, czy chce spotkać się w RCIiTT, czy preferuje formę online. Każda rozmowa będzie miała charakter indywidualnych, 60-minutowych konsultacji w dniu 23 lutego 2023 r. Uczestnicy wydarzenia będą mogli przedyskutować z ekspertem swój pomysł na biznes i przeanalizować możliwość jego rozwoju. Zapraszamy do rejestracji.

Webinar poświęcony przygotowaniu Planu Zarządzaniu Danymi (ang. Data Management Plan, DMP) na potrzeby projektów finansowanych z programu ramowego Horyzont Europa odbędzie się 9 lutego 2023 r. w formie online. Na szkoleniu przedstawione zostaną wymagania Komisji Europejskiej w zakresie tworzenia i aktualizowania planów zarządzania danymi badawczymi, przedstawiona będzie struktura takiego planu, a także praktyczne wskazówki. Więcej informacji oraz rejestracja znajdują się na stronie internetowej.