Inwentaryzacje przyrodnicze, plany i programy ochrony gatunków, projekty obszarów chronionych, ekspertyzy przyrodnicze, oceny oddziaływania na środowisko itp.

Baza usług, Opinie i ekspertyzy

Opis

Na podstawie ustaw o ochronie przyrody, prawo ochrony środowiska i z nimi związanych Instytut Biologii Uniwersytetu Opolskiego jest kompetentny do przeprowadzenia na każdym obszarze Polski pełnej lub cząstkowej inwentaryzacji wybranych grup organizmów wraz z ich waloryzacją pod kątem wartości konserwatorskiej.

Dodatkowo sporządzane są wszelkie ekspertyzy związane z bioróżnorodnością, plany i programy ochrony gatunków, oceny oddziaływania na środowisko przyrodnicze. Prowadzone są także nadzory przyrodnicze nad dowolnymi inwestycjami.

U_B.17

Numer usługi

Więcej informacji udziela

Uniwersyteckie Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Uniwersytetu Opolskiego
ul. Grunwaldzka 31, pok. 2,3
tel. (77) 452-70-54
e-mail: transferwiedzy@uni.opole.pl

Masz pytania dotyczące oferty usług dostępnych w Uniwersytecie Opolskim? Skontaktuj się z nami!