„Jak uzyskać dofinansowanie na szkolenia pracowników w 2022?” – bezpłatne spotkanie online

Firma Warto Szkolić Sp. z o. o. zaprasza na bezpłatne spotkanie online pt. „Jak uzyskać dofinansowanie na szkolenia pracowników w 2022?”

Podczas spotkania poruszone zostaną następujące zagadnienia:

• Czy warto szkolić pracowników?
  • Skąd można pozyskać środki na szkolenia?
  • Różne programy dofinansowań.
  • Jakie firmy mogą pozyskać dofinansowanie?
  • Jak zdobyć środki na szkolenia dla pracowników?
  • Nowy program dofinansowania – Akademia Menadżera – kompetencje w zakresie cyfryzacji.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, które poprowadzi:

• Marcin Grzelak, Prezes firmy Warto Szkolić
  • Agnieszka Beym, Kierownik działu dofinansowań

Spotkanie odbędzie się na platformie ZOOM. Link dostępu zostanie wysłany na Państwa skrzynki dzień przed terminem spotkania. Podczas spotkania będzie można zadawać pytania na czacie.

Liczba miejsc ograniczona!

*Firma Warto szkolić Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia. Wydarzenie jest zamknięte dla przedstawicieli innych firm szkoleniowych i doradczych – dziękujemy za Państwa zrozumienie.