LinkedIn bez tajemnic – kolejna edycja cyklu szkoleń pn.: „Mistrzowie e-marketingu”

W imieniu Marszałka Województwa Opolskiego – Andrzeja Buły oraz Dyrektora Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki – Tomasza Hanzla, serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji cyklu szkoleń pn.: „Mistrzowie e-marketingu”.

Na kolejne spotkanie nowego cyklu zapraszamy w dn. 21.04.2023 r. o godz. 9.00.

Temat szkolenia: LinkedIn bez tajemnic

Wciąż słyszymy, że warto założyć konto na LinkedIn – uzupełnić profil, publikować treści, poszerzać sieć kontaktów, ale nie wiemy, jak się za to zabrać? Nasze dotychczasowe metody promocji siebie i firmy są mało skuteczne lub przestają działać? Zastanawiamy się, co możemy zrobić, by Nasze konto było widoczne i zaczęło przyciągać klientów i odbiorców do Naszego biznesu? Jeśli na przynajmniej jedno z powyższych pytań odpowiedź brzmi: TAK, to znaczy, że jesteśmy w dobrym miejscu.

Czego nauczą się uczestnicy szkolenia:

• jak uzupełnić profil osobisty, by zwiększać jego widoczność;
  • jak wstawiać publikacje i przede wszystkim – co publikować;
  • jak budować sieć kontaktów;
  • jak stworzyć profil firmowy na LinkedIn;
  • jak włączyć LinkedIn w strategię firmy

Do współpracy przy realizacji kolejnego cyklu szkoleń zaprosiliśmy firmę VR Training. Spotkanie poprowadzi Pani Karolina Magiera – social media i content managerka, copywriterka oraz dziennikarka. Pracuje z największymi grupami mediowymi w Polsce, a od kilku lat jako trenerka wspiera organizacje pozarządowe, instytucje publiczne oraz MŚP w zakresie e-marketingu, tworzenia treści i komunikacji w sieci.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Spotkanie odbędzie się w formie online. Link z dostępem do szkolenia zostanie wysłany wszystkim zgłoszonym osobom na dzień przed terminem szkolenia.

W celu dokonania rejestracji prosimy o zgłoszenia mailowe na adres: invest@ocrg.opolskie.pl

Program LinkedIn bez tajemnic