Dr Sabina Wyrwich-Płotka, z-ca dyrektora Uniwersyteckiego Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Uniwersytetu Opolskiego, nominowana do tytułu “Osobowość Roku” w kategorii “Nauka”!

Z przyjemnością informujemy, że do tytułu “Osobowość Roku” w kategorii “Nauka” w ramach wojewódzkiego plebiscytu edukacyjnego nominowana została dr Sabina Wyrwich-Płotka, z-ca dyrektora Uniwersyteckiego Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Uniwersytetu Opolskiego.

OSOBOWOŚĆ ROKU to wielki plebiscyt prowadzony w całej Polsce przez dzienniki regionalne i serwisy internetowe wydawnictwa Polska Press. W naszym województwie akcję prowadzi Nowa Trybuna Opolska i serwis www.nto.pl oraz miejskie i powiatowe serwisy www.naszemiasto.pl.

W pierwszych tygodniach nowego roku odbiorcy będą mogli docenić i nagrodzić działalność ludzi kultury i nauki, biznesu, polityki i samorządu oraz tych, którzy działają społecznie i charytatywnie. Prestiżowe nagrody za działania w 2022 roku zostaną przyznane najpierw osobno w miastach i powiatach naszego regionu, a następnie na szczeblu województwa. Plebiscyt zakończy ogólnopolski finał, który wyłoni laureatów głównych tytułów Osobowość Roku Polski 2022.

Statuetki i nagrody zostaną wręczone w kwietniu 2023 roku podczas uroczystej wojewódzkiej gali, a w maju przyjdzie czas na podsumowanie plebiscytu w skali całej Polski. Laureaci w każdej kategorii z każdego województwa zostaną zaproszeni na ogólnopolską galę, które odbędzie się na Zamku Królewskim w Warszawie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia