Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie zaprasza na szkolenia

Dyżur ekspercki: EIC Accelerator – finansowanie przełomowych innowacji dla firm
Zapraszamy firmy z sektora MŚP, a także osoby zamierzające założyć start-up/MŚP na dyżur ekspercki dotyczący finansowania innowacji w ramach działania EIC Accelerator Horyzontu Europa. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się m.in. jakie są zasady udziału w konkursie, możliwości finansowania, jak wygląda dokumentacja aplikacyjna oraz proces naboru i oceny wniosków. Wydarzenie odbędzie się w dniu 7 grudnia 2021 r. Szczegóły oraz formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie wydarzenia.

Szkolenie on-line: Jak przygotować się do transformacji cyfrowej?
Zapraszamy przedsiębiorców i pracowników firm do udziału w szkoleniu on-line, które będzie wprowadzeniem w temat transformacji cyfrowej. Szkolenie odbędzie się w dniu 8 grudnia 2021 r. o godz. 10:00. Wydarzenie poprowadzi p. Krystyna Flak, konsultantka ds. transferu technologii i specjalistka z zakresu cyfryzacji w ośrodku Enterprise Europe Network. Zapraszamy do rejestracji!