Spotkanie online: Zastosowanie Internetu Rzeczy

Zapraszamy na spotkanie online “Zastosowanie Internetu Rzeczy do monitorowania zużycia mediów i nośników energii w firmie”.

Spotkanie odbędzie się 29 listopada 2022 roku (wtorek) w godz. 10:00-11:00 na platformie ZOOM.

Agenda:

1. Co to jest Internet Rzeczy i jaką wartość niesie dla przedsiębiorstwa?
  2. Zużycie mediów i nośników energii w twojej firmie – co i jak można kontrolować?
  3. Szanse i wyzwania dla przedsiębiorstw, związane z monitorowaniem nośników energii oraz mediów.
  4. Przykładowe rozwiązania.
  5. Sesja Q&A.

Spotkanie poprowadzi Piotr AntończykBusiness Development Manager IoT w ALSO
Absolwent studiów inżynierskich na Politechnice Śląskiej oraz zarządzania projektami na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Obecnie doktorant z dziedziny ekonomii i finansów w Katedrze Badań nad Gospodarką Cyfrową na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Swoją praktyczną wiedzę dotyczącą technologii przekłada na procesy, a procesy na realne pieniądze. Posiada blisko 10 lat doświadczenia w sprzedaży systemów typu CAD/CAM/PLM oraz realizacji projektów Internet of Things. Obecnie pracuje w firmie ALSO Polska na stanowisku Business Development Manager IoT.

Grupa ALSO jest czołowym dystrybutorem sprzętu IT/ICT w Europie. ALSO jako dystrybutor dba o zapewnienie ciągłości dostaw do projektów realizowanych przez partnerów. Rozwijając dział Internet of Things, przybliża technologię ludziom, pokazuje jej możliwości oraz korzyści dla partnerów i klientów.

Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem: invest@ocrg.opolskie.pl Link do wydarzenia zostanie wysłany 28.11.2022 r.