Szkolenie – Influencer marketing w praktyce

W imieniu Marszałka Województwa Opolskiego – Andrzeja Buły oraz Dyrektora Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki – Tomasza Hanzla, serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu szkoleń pn.: „Mistrzowie e-marketingu”.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 29.09.2022 r. o godz. 8.30. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Temat szkolenia to Influencer marketing w praktyce. Uczestnicy dowiedzą się m.in. dlaczego infulencer marketing opiera się na zaufaniu i jak wykorzystać go do skutecznego budowania marki online, a także czy influencer marketing sprzedaje oraz jak dobrać influencera, aby wspólne działania pomogły realizować cele marketingowe.

Szczegółowy program znajduje się w załączniku.

Do współpracy przy realizacji cyklu szkoleń zaproszono firmę INVESTIN Sp. z o.o. z Warszawy. Spotkanie poprowadzi Anna Prończuk-Omiotek.

Spotkanie odbędzie się w formie stacjonarnej, w hotelu DeSilva w Opolu przy ul. Powolnego 10.

W celu dokonania rejestracji prosimy o zgłoszenia mailowe na adres: invest@ocrg.opolskie.pl do dnia 26.09.2022 r.

Załączniki do pobrania