Szkolenie “LinkedIn bez tajemnic” – 12.05.2023

W imieniu Marszałka Województwa Opolskiego – Andrzeja Buły oraz Dyrektora Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki – Tomasza Hanzla, serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji cyklu szkoleń pn.: „Mistrzowie e-marketingu”.

Na kolejne spotkanie nowego cyklu zapraszamy 12.05.2023 r. o godz. 9.00. Temat szkolenia: LinkedIn bez tajemnic

Ostatnie lata pokazały, że Internet to ogromne pole do popisu marketingowego i wizerunkowego. Tutaj szukamy klientów czy odbiorców w większości branż. W Internecie, w ogromnych stopniu, promujemy nasze produkty, usługi i siebie. Świetnym miejscem do takich działań są media społecznościowe, które wykorzystane odpowiednio, dają oczekiwane efekty.

Zapraszamy do poznania LinkedIn.

Platformę, na której można wypromować, znaleźć produkty, usługi oraz ludzi będących profesjonalistami w swoich dziedzinach. Będąc profesjonalistą w swojej dziedzinie, można nauczyć się skutecznie promować własne usługi, produkty oraz stworzyć markę osobistą.

Do współpracy przy realizacji kolejnego cyklu szkoleń zaproszono firmę VR Training. Spotkanie poprowadzi Pan  Michał Karmański – teoretyk, praktyk, trener i pasjonat tego, co zawodowo robi. Od ponad 20 lat zajmuje się grafiką reklamową i wydawniczą, fotografią oraz marketingiem. Od kilku lat z powodzeniem i wielkim zaangażowaniem przekazuje tę wiedzę innym.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Spotkanie odbędzie się w formie online. Link z dostępem do szkolenia wyślemy wszystkim zgłoszonym osobom na dzień przed terminem szkolenia.

W celu dokonania rejestracji prosimy o zgłoszenia mailowe na adres: invest@ocrg.opolskie.pl

Program LinkedIn bez tajemnic