Szkolenie z cyklu: Mistrzowie e-marketingu – Tajniki Google Ads

W imieniu Marszałka Województwa Opolskiego – Andrzeja Buły oraz Dyrektora Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki – Tomasza Hanzla, serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu szkoleń pn.: „Mistrzowie e-marketingu”.

Na trzecie spotkanie zapraszamy w dn. 09.12.2021 r. o godz. 10.00.

Temat szkolenia to: Tajniki Google Ads (Google Adwords). Spotkanie skupi się m.in. na tym, aby pokazać uczestnikom jak działa Google Ads, czym są słowa kluczowe, jak samodzielnie ustawić kampanię reklamową w Google Ads. Szczegółowy program znajduje się w załączniku.

Zapraszamy do zapoznania się z filmem zapowiadającym szkolenie: https://drive.google.com/file/d/18WXsIV5C6H-NpHfkr96UISz5BELkDygE/view?usp=sharing

Do współpracy przy realizacji cyklu szkoleń zaprosiliśmy firmę INVESTIN Sp. z o.o. z Warszawy. Spotkanie poprowadzi Pani Anna Prończuk-Omiotek.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Spotkanie odbędzie się w formie online. Link do spotkania prześlemy na dzień przed wydarzeniem.

W celu dokonania rejestracji prosimy o zgłoszenia mailowe na adres: invest@ocrg.opolskie.pl