Weź udział w warsztatach w obszarze cyfryzacji! – 17.06.2021 r.

Uniwersyteckie Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Uniwersytetu Opolskiego zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym wirtualnym warsztacie poświęconym sieci i dzieleniu się pomysłami w obszarze cyfryzacji społeczeństw. Warsztat odbędzie się w czwartek, 17 czerwca w godzinach 10:00-14:00. Jego celem jest dzielenie się pomysłami, tworzenie sieci kontaktów i podjęcie nowej współpracy w różnych dziedzinach w zakresie cyfryzacji.

Warsztat jest realizowany przez Uniwersytety Jyväskylä i Walencji należące do Konsorcjum FORTHEM z udziałem naukowców z Uniwersytetu Opolskiego. W ramach konsorcjum został utworzony jeden z siedmiu wirtualnych laboratoriów FORTHEM Digital Transformation Lab, w którym pracuje grupa ekspertów składająca się z naukowców z 7 uniwersytetów sojuszu FORTHEM. Eksperci podejmują działania mające na celu zbadania wyzwań społecznych, w takich obszarach jak: gospodarka i edukacja, w kwestiach politycznych, prawnych, społecznych i kulturowych, aby nie zapominać o sztucznej inteligencji w społeczeństwach.

Członkowie Digital Transformation Lab zapraszają do współpracy.

Program warsztatów jest dostępny po linkiem: Digital_Transformation_in_Societies_Workshop_Program.pdf (forthem-alliance.eu)

W celu wzięcia udziału w warsztacie należy się zarejestrować do 15 czerwca 2021r. Link do rejestracji znajduje się tutaj.

Po rejestracji na adres e-mailowy zostanie przesłany link do wydarzenia.
Warsztaty odbędą się w języku angielskim.