Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki ogłosiło konkurs grantowy na zadanie: “Praktyczne prace dyplomowe”

Głównym celem grantu jest stworzenie praktycznej pracy dyplomowej przez studentów Uczelni Wyższych we współpracy z zatrudniającymi ich przedsiębiorcami, której efektem będzie opracowanie koncepcji wdrożeń technologicznych (w szczególności w zakresie automatyzacji/cyfryzacji AI). Projekt jest skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Minimalna kwota dofinansowania na 1 praktyczną pracę dyplomową wynosi 50 tysięcy zł, natomiast maksymalna 102 tysiące złotych. Okres realizacji praktycznej pracy dyplomowej (w tym złożenie praktycznej pracy dyplomowej) nie może wykraczać poza termin 30 czerwca 2025 r.

Informacje o warunkach:  lista kosztów kwalifikowalnych, niekwalifikowalnych, pełen regulamin naboru, wzory dokumentów dostępny jest na stronie Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki 1.2 Praktyczne prace dyplomowe (opolskie.pl)  lub https://ocrg.opolskie.pl/praktyczne-prace-dyplomowe/