AM MMŚP – kompetencje w zakresie cyfryzacji. Marketing w gospodarce cyfrowej

W imieniu firmy Warto Szkolić zapraszamy 27 czerwca br. na bezpłatne szkolenie online „AM MMŚP – kompetencje w zakresie cyfryzacji. Marketing w gospodarce cyfrowej”.

Szkolenie rozpocznie się o godz. 10:00 na platformie ZOOM.

Zagadnienia szkolenia:

• Potencjał cyfrowego świata;
  • Narzędzia i możliwości jakie daje nam marketing online
  • O co musimy zadbać, aby przestawić się na online marketing i wykorzystać jego potencjał;
  • Dobre i złe praktyki we wdrażaniu narzędzi online marketingu w firmie.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres marta.wesolowska@wartoszkolic.pl
Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się z firmą Warto Szkolić – tel. 881 388 884

Firma Warto Szkolić zaprasza także do udziału w projekcie „Akademia Menadżera – kompetencje w zakresie cyfryzacji”. Projekt skierowany jest do mikro, małych i średnich Przedsiębiorców, chcących rozwinąć potencjał kadr kierowniczych, w tym właścicieli przedsiębiorstw, osób zajmujących stanowiska kierownicze lub osób przewidzianych do awansu na stanowiska kierownicze – NABORY JUŻ TRWAJĄ!!!

• Poziom dofinansowania to 80%. Dodatkowo, istnieje szansa otrzymania zwrotu w postaci stawki godzinowej pracowników, którzy biorą udział w szkoleniu w godzinach pracy;
  • Przyznane dofinansowanie będzie można przeznaczyć na usługi doradcze i szkoleniowe z Bazy Usług Rozwojowych;

Chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących dofinansowań, skontaktuj się z firmą Warto Szkolić:
e-mail: biuro@wartoszkolic.pl