Jubileusz 15-lecia Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki

28 października 2022 r. Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki (OCRG) obchodziło 15-lecie działalności. Podczas Gali Podsumowującej jubileusz, Rektor UO prof. dr hab. Marek Masnyk oraz dr inż. Iwona Pisz, dyrektor Uniwersyteckiego Centrum Transferu Wiedzy i Technologii UO, w imieniu społeczności Uniwersytetu Opolskiego złożyli dyrektorowi OCRG Tomaszowi Hanzlowi najlepsze życzenia oraz najserdeczniejsze gratulacje z okazji jubileuszu.

OCRG od początku swojego funkcjonowania postrzegane jest jako ważna jednostka Samorządu Województwa Opolskiego. Prężny oraz dynamiczny rozwój Centrum, które realizuje wiele projektów gospodarczych i społecznych w województwie opolskim, wzbudza prawdziwe uznanie i szacunek.

Konsekwentnie realizowane cele, zwłaszcza troska o pobudzanie aktywności gospodarczej, a także tworzenie i rozwój warunków rozwoju gospodarczego w regionie powodują, że OCRG postrzegane jest jako jednostka nowoczesna, innowacyjna, doradcza i mająca realny wpływ na wzrost konkurencyjności gospodarki regionu. Efektem zaangażowania pracy kierownictwa i zespołu pracowników jest pozyskiwanie i obsługa inwestorów na najwyższym poziomie.

Dyrektorowi oraz wszystkim pracownikom życzymy wiele satysfakcji płynącej z wykonywanych obowiązków, szerokich perspektyw rozwoju, wytrwałości w realizacji zamierzeń oraz sukcesów zawodowych i osobistych.