Procesy demograficzne na świecie, w Europie, w tym szczególnie z uwzględnieniem Polski i ich skutki społeczno-ekonomiczne

Badania ilościowe, jakościowe i analizy, Baza usług

Opis

Procesy demograficzne na Świecie, w Europie, w tym szczególnie z uwzględnieniem Polski i ich skutki społeczno-ekonomiczne w układach: kontynentalnym, krajowym, regionalnym i lokalnym. Ważną częścią badań są problemy związane z kształtowaniem polityki rodzinnej, finansowaniem polityki społecznej, z regionalnym i lokalnym rynkiem pracy, funkcjonowaniem podmiotów gospodarczych oraz edukacji młodzieży w kontekście dostosowań szkolnictwa wyższego do potrzeb rynku pracy. Są to zagadnienia, które są aktualne i wymagają pilności w poszukiwaniu rozwiązań. Wyniki i wnioski z prowadzonych badań przydatne są dla podmiotów ekonomii społecznej w kształtowaniu strategii rozwoju.

U_E.15

Numer usługi

Więcej informacji udziela

Uniwersyteckie Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Uniwersytetu Opolskiego
ul. Grunwaldzka 31, pok. 2,3
tel. (77) 452-70-54
e-mail: transferwiedzy@uni.opole.pl

Masz pytania dotyczące oferty usług dostępnych w Uniwersytecie Opolskim? Skontaktuj się z nami!