Zaproszenie do udziału w spotkaniu pn. „WSPARCIE PRZEDSIĘBIORSTW W OBSZARZE B+R” – 17.05.2023 r.

W imieniu Marszałka Województwa Opolskiego – Andrzeja Buły, Dyrektora Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki – Tomasza Hanzla, przedstawiciela firmy audytorsko-doradczej KPMG w Polsce – Pana Macieja Chlewickiego oraz Dyrektor Uniwersyteckiego Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Uniwersytetu Opolskiego – dr inż. Iwony Pisz – serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu pn.  „WSPARCIE PRZEDSIĘBIORSTW W OBSZARZE B+R”, które rozpocznie się o godz. 10.00  w dniu 17.05.2023 r. w Parku Naukowo-Technologicznym przy ul. Technologicznej 2 w Opolu.

Zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesyłać do dnia 15.05.2023 r., na adres: invest@ocrg.opolskie.pl

Szczegółowy program spotkania: Zaproszenie 17.05.2023 r.